Ready made společnosti

Jsme specialisté na prodej ready made společností. Naši nabídku tvoří ready made a.s.koupeprodej sro, ready made s.r.o. i ready made evropské společnosti. Nabízíme kvalitní služby, kterých můžete využít i vy. Tyto společnosti jsou připraveny pro začínající i zkušené podnikatele. Ready made firmu lze využít v každém podnikatelském oboru.

Jak získat ready made společnost výhodně

Díky našim odborným službám získáte ready made společnost za velmi výhodných podmínek. Ready made firmy dnes přinášejí výrazné zjednodušení. Jedná se o společnosti, které jsou již založené a jejich převod na vaše jméno je možné realizovat během jediného dne.

Ready made společnosti nemají žádnou obchodní historii, žádné závazky a jejich kapitál je plně splacený. Samozřejmostí jsou i zakladatelské dokumenty a zápis v obchodním rejstříku včetně zajištění sídla firmy. U nás v Companies.cz se specializujeme na zakládání ready made firem, které je však možné dále upravovat podle vašich představ.

Proč si zvolit ready made společnost

  • Ready made firma šetří váš čas a starosti s administrativními záležitostmi i s dalším zařizováním.
  • Prostřednictvím ready made společnosti budete rychle realizovat své obchodní plány.
  • Firmu lze okamžitě využít na obchodní transakce.
  • Základní kapitál je splacený v plné výši a vy neřešíte, kde na něj seženete dostatečné prostředky.
  • Ready made společnost lze zakoupit online a ušetřit tak mnoho času se zařizováním.
  • Máte jistotu "čisté obchodní společnosti", která je podepsaná advokátem.

Prodáváme pouze nově založené obchodní společnosti. Nejedná se tedy o žádný přeprodej. Patříme mezi přední poskytovatele těchto služeb v ČR a pomůžeme vám ušetřit čas i námahu, která souvisí se založením vlastní firmy. Naše ready made společnosti splňují všechny zákonné požadavky dle nejnovější legislativy - podle zákona o obchodních korporacích. Vsaďte na snadné a rychlé získání firmy, které již využilo mnoho našich spokojených klientů.