Ready made s.r.o.

Nabízíme možnost koupě ready made s.r.o., kdy svou firmu získáte již během 24 hodin. Snadno a rychle tak odstartujete své podnikání. U každé společnosti s ručením omezeným máte jistotu plně splaceného základního kapitálu a žádných závazků z minulosti. Jedná se samozřejmě o společnost, která dosud neprovozovala žádnou obchodní aktivitu.

Jak si koupit ready made společnost s ručením omezeným

U nás snadno zrealizujete koupi ready made s.r.o. přes internet. Vyhnete se tak osobním schůzkám, které vás okrádají o cenný čas. Nemusíte za námi cestovat až do Prahy, abyste začali pohodlně podnikat. Společnost sice vyžaduje ověření podpisů, to je ale možné zrealizovat u kteréhokoliv notáře v ČR nebo třeba na místě Czech Point. Ke společnosti s ručením omezeným dále nabízíme možnost využití zvýhodněných služeb v Raiffeisenbank nebo v ČSOB - například při zakládání podnikatelského času.

Ready made s.r.o. = velká časová úspora

Zakoupení již založené obchodní společnosti samozřejmě vyžaduje vyšší finanční investici, než když byste si firmu zakládali vlastními silami. Na druhou stranu vám ale ušetří mnoho času, který teď můžete věnovat svému podnikání. Navíc zde máte jistotu, že vaše budoucí firma bude založena dle zákonem daných požadavků. Koupě s.r.o. u nás se vám jistě vyplatí.

Z finančního hlediska vám založení společnosti vyjde přibližně na 12 000 Kč. U nás za ready made s.r.o. zaplatíte 19 900 Kč. Pokud se rozhodnete pro založení s.r.o. v naší kanceláři, bude cena 17 900 Kč. Když budete zakládat s.r.o. sami, zabere vám celý proces nejméně 10 až 11 pracovních dnů. Úřady a další státní orgány dodržují lhůty a založení firmy se vám může protáhnout i na několik týdnů. Úřady často využívají až třicetidenní lhůtu pro reakci na váš podnět. V případě koupě již založené ready made s.r.o., získáte svou firmu již za 1 den.