Ready made a.s.

Akciová společnost je právní forma podnikání, která se hodí především pro větší projekty. Pokud uvažujete o založení a.s., máme pro vás řešení, v rámci kterého můžete svou firmu získat během jediného dne a ušetřit tak mnoho času. Tímto řešením je ready made akciová společnost. Jedná se o prodej již založené obchodní společnosti, která je okamžitě připravena k podnikatelské činnosti.

Ready made a.s. nastartuje vaše podnikání

Ready made a.s. je efektivní řešení, které šetří váš čas. Hodí se především pro větší podnikatelské nebo investiční projekty a umožní vám okamžité zahájení činnosti. V nabídce máme pouze ready made akciové společnosti, které dosud nevykonávaly žádnou činnost a jsou tedy zcela bez závazků a pohledávek. Samozřejmostí je i splacený základní kapitál, který v plné výši činí částku 2 000 000 Kč. Ready made a.s. představuje snadný a rychlý způsob, jak začít podnikat ve velkém.

Balíček ready made akciové společnosti

Pro všechny zájemce o ready made a.s. jsme připravili výhodný balíček. Ten zahrnuje veškeré nezbytné činnosti, související se založením firmy. Akciová společnost je tedy okamžitě připravena k podnikání. Jakmile ji u nás zakoupíte, můžete se vrhnout na realizaci svých projektů. Samozřejmostí jsou také různé úpravy, které vám rádi zajistíme na míru. Můžeme pro vás například vyřídit další živnostenská oprávnění, akciovou společnost zaregistrovat k dalším daním apod. I ready made firmu tedy kompletně přizpůsobíme vašim individuálním požadavkům.

Akciovou společnost vám nabízíme za výhodnou částku 54 890 Kč bez DPH. Máte možnost okamžitého podpisu smlouvy. Balíček akciové společnosti zahrnuje vázanou kopii všech sepisovaných dokumentů, zapsání firmy do obchodního rejstříku, možnost změny sídla, úhradu veškerých notářský poplatků (například při ověřování podpisů v našem sídle, kolkovné, stanovy, ustanovení nových členů v orgánech společnosti a další standardní poplatky.